Obserwatorzy

Translator

poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Nowa Torba / The New Bag


Oprócz świątecznych rozkoszy (gotowania, pieczenia, sprzątania) znalazłam trochę czasu na ufilcowanie nowej torby. Ponieważ irytują mnie dwie poprzednie, niedokończone (brak uszu), więc spróbowałam tym razem ufilcować najpierw uszy, a potem dodać je do torby właściwej. Efekt prawie mnie zadowolił. Muszę jeszcze troszkę nad tym popracować, ale i tak, jak do tej pory, jest to najładniejsza z moich toreb. Uwaga, już znalazła nową właścicielkę! Rozumiem dlaczego :)

Except some holiday’s pleasures (boiling, baking, cleaning) I found a bit of time to felt a new bag. Because I’m irritated by the reason of two previous bags – they’re not finished (lack of handles) – I decided to make handles first, and then add them to felted bag. The result is almost satisfying to me. I have to work over it I guess, but, as far as I see it, it is my best bag, the prettiest one. And I sold it, yet! And I understand why :)

2 komentarze:

  1. dzielo sztuki!! pozdrawiam
    xx

    OdpowiedzUsuń
  2. potwierdzam - dzieło sztuki! a kolczyki mnie poprostu zachwyciły w takim stopniu, że nie mogę oczu od nich oderwać! Gratuluję pomysłu!!

    OdpowiedzUsuń