Obserwatorzy

Translator

sobota, 13 sierpnia 2011

Zapisywajka na artykuły Tildy


UWAGA! UWAGA!
Ze względu na zmianę cen na artykuły Tildy od 01.09.br w hurtowni, która realizuje moje zamówienie - niestety muszę skrócić ZAPISYWAJKĘ TILDOWĄ do końca tego tygodnia, czyli do 29.08 do wczesnych godzin porannych (do godz. 8.00 !)


Jak wspomniałam w poprzednim poście - organizuję zapisy na artykuły marki Tilda. Za namową moich klientek, postanowiłam zorganizować ogólnopolskie zapisy. Poprzednio większość materiałów zamawiałam według własnego uznania, w związku z czym zasypywana byłam mailami, czy posiadam jeszcze dany wzór tkaniny.

Chciałabym tym razem uniknąć takich sytuacji.

Poza tym część osób pytała mnie o tasiemki, guziki, korony, puszki, papiery do decoupage i scrapków itp itd. Ale przecież wzorów jest tak dużo...

Sądzę więc, że najrozsądniej będzie, żeby osoby zainteresowane zapisywały sie w komentarzach czym konkretnie byłyby zainteresowane, tj. co dokładnie chciałby zamówić i ewentualnie zapytać o ceny. W zapytaniach / zapisach bardzo proszę używać nr katalogowych.

Aby ułatwić Wam dostęp do katalogu - zamieszczam skan mojego. Bardzo przepraszam, ze troszkę porysowany - proszę się nie sugerować moimi notatkami. Nie wiedziałam, że będę je ujawniać :))
Dokładniej można go obejrzeć po kliknięciu na każdą ze stron.
a oto nowści Tildy - dostępne na rynku od lipca tegoż roku!

Minimalna ilość tkanin, które można zamawiać to 0,5 m! 

A teraz trochę informacji:
 1. Zapisy trwają do 15 września. Zamówione artykuły powinny dotrzeć do mnie przed końcem września, a potem, w miarę opłacenia przez Was określonych kwot za zakupy, dotrzeć do Was.
 2. Zapisywać możecie się poprzez dodanie komentarza poniżej tego posta - podając nr katalogowe określonych artykułów.
 3. Tkaniny docierają do mnie w kawałkach 1 m x 1,40 m danego wzoru. Jeśli jednak ktoś chciałby zamówić np. 2 m danego wzoru w jednym kawałku (np. na zasłonę, sukienkę itp) - jest taka możliwość, ale proszę o opisanie tego w komentarzu!
 4. W przypadku innych artykułów - bardzo proszę o pytania z podaniem konkretnych nr katalogowych - odpowiedzi udzielę na blogu, abym nie musiała kilkakrotnie ich powtarzać.
 5. Zapisywać sie proszę podając adres mailowy i jeśli ktoś ma bloga - również podając jego adres! 
 6. Każda osoba, która zapisze się, proszona jest o umieszczenie na swoim blogu pierwszej fotki z tego posta w pasku bocznym - chodzi o jak najszerszy odzew na zapisywajkę.
 7. Ceny nie uwzględniają kosztów przesyłki! Będą one ustalane indywidualnie w zależności od wagi zamawianych artykułów. 
 8. Wystawiam faktury Vat - jeśli ktoś potrzebuję - prosze tylko o podanie niezbędnych informacji. Przy zakupach hurtowych, za kwoty przeszło 300 zł - przewiduję darmową wysyłkę.
 9. Istnieje możliwość odbioru u mnie lub w Żarach (czasem również w Żaganiu), ale to już do ustalenia indywidualnego! 
 10. I NIESPODZIANKA!!!!!!!!!!!!!!! Wśród osób, które zapiszą się na zapisywajkę, zamieszczą banerek na swoim blogu i ostatecznie zakupią zamówione produkty - 10 października rozlosuję nagrodę niespodziankę - oczywiście Tildową :)
Post postaram się uzupełniać o dane dodatkowe, m. in. ceny artykułów, sposoby wpłaty należności itp. itd.

Ceny większości artykułów zamieściłam w katalogu.

...a teraz pozostaje mi tylko ZAPROSIĆ WAS SERDECZNIE do składania zamówień! 

4 komentarze:

 1. Co tak tu pusto ???
  Zamówiłam na maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, dopisuję się, zamówienie wysyłam mailem. Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu dodałam banerek o zapisywajce na blogu!!! Dzis postaram się wysłać zamówienie ja juz wybrałam czekam tylko na mamę !!!:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam! Czy można zlozyc zamowienie na materialy firmy Tilda?

  OdpowiedzUsuń