Obserwatorzy

Translator

sobota, 20 sierpnia 2011

Wymianka kwiatowa

Cisną mi się na usta same niecenzuralne słowa. Od godziny pisałam pięknego posta. Z detalami i pięknymi fotkami... A tu przyszła Marysia, nacisnęła coś na klawiaturzę i ... cały post zeżarło!!!!!!

Dostaję białej gorączki gdy patrzę na dzieci i na komputer, nie ważne, czy w kombinacji razem czy osobno, dlatego wklejam teraz tylko zdjęcia, które już wcześniej załadowałam do Bloggera. Może, jak mi przejdzie, to dopiszę coś więcej.

(po godzinie)
... no, już mi trochę przeszło, choć nie wiem na jak długo, bo już słyszę, że za drzwiami jedno dziecko płacze i wykrzykuje pretensje wobec drugiego. Ale chwilowo mam dosyć wycierania nosów i rozsądzania sporów. Kurde, matki rzeczywiscie powinny dostawać osobną pensję za wychowywanie dzieci, bo to ciężka charówa 24 godziny na dobę! A im więcej dzieci - tym większa powinna być pensja! Czy wy też macie takie wrażenie??

Więc ostatecznie, zaczynam pisanie posta od nowa.. Ach...

W lipcu zapisałam sie na Wymiankę Kwiatową organizowaną przez Sylkę. Rączki Sylki wylosowały dla mnie Alicję jako partnerkę

Ja wysłałam to: ...i zestaw przydasi...
 ... i odrobinę słodyczy...
 ... zapakowane m. in. w recznie malowane pudełeczko z makiem na okładce :)
wysłałam do Alicji, martwiąc sie, czy dotrze na czas, ale udało się! :)

A wczoraj dostałam przesyłkę od Alicji, któa zwierała:
śliczną zakładkę (pięknie pachnącą!) i fantastyczne kolczyki! Jestem nimi zauroczona - patrzę i podziwiam! I nie oddam, bo pewnie zaraz wpadną w oko mojej siostrze :)))
Ręcznie wykonana śliuczna karteczka, zawierała taką oto dedykację:
A to już dodatkowe memento do zakładki.

I, oczywiście, garść przydasi, herbatki i gorąca czekolada.

Dziękuję bardzo!

4 komentarze:

 1. Nie denerwuj się - szkoda zdrowia :) Dokładnie wiem o czym piszesz bo też nie mam lekko z tym moimi dziećmi :) Dziękuję za udział w wymiance. Bardzo się cieszę, że dla Ciebie również byłą udana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. całkiem się zgadzam z tą pensją dla mam :), ja jeszcze zażądałabym dodatku za pracę w szczególnie trudnych warunkach, moje dzieci mają lat 18 i 21 a ja wciąż muszę pełnić rolę arbitra ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super rzeczy wysłałaś i dostałaś - cuda:) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna wymianka!!
  Dziękuję za udział w moim Candy i życzę powodzenia w losowaniu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń