Obserwatorzy

Translator

piątek, 31 stycznia 2014

Pierwszy wężyk - bransoletka i co nie tak jest z moimi zdjęciami??

Jak w tytule. Popełniłam moją pierwszą koralikową bransoletkę. Kolorystykę podpowiedział mi mój J. Myślę, ze wyszła bardziej niż nieźle. Dodałam do niej małą zawieszkę charms - kotka. Bardzo sympatycznego kotka )
Bransoletkę zrobiłam według tutorialu Weraph, zamieszczonym m. in. tutaj.  Gorąco polecam i dziękuję wszystkim, którzy na swych blogach zamieszczają bezpłatne tutoriale!

Żeby Wam pokazać ten wytwór musiałam pokonać tysiąc przeciwności. Tydzień temu rozsypał mi się aparat. Nic to - mam starszy, ale... surprise! Na baterię, których jak na złość nie miałam w domu. OK, gdzieś powinny być akumulatorki - szukam, szukam i nic :( Jak znalazłam jeden, to potem znalazłam drugi nie do pary i nie chciały się ładować. Jakiś czas później znalazłam inny - zaczęły się ładować. Po godzinie sprawdziłam, lekko naładowane, pozwoliły mi reaktywować stary aparat, więc znów podłączyłam je do ładowarki. Zadowolona, zajrzałam do nich wieczorem, z nadzieją, że będę już miała czym obfocić to i owo. Okazało się jednak, że ładowarka już dawno została odłączona przez moją ciekawską córeczkę :) Ech, podłączyłam je znów i zostawiłam na noc. Dziś rano zaglądam do nich, montuję do aparatu, a tam - kolejna niespodzianka! Akumulatorki nie utrzymują energii :( Wkurzona, kazałam mojemu J. kupić nowe.   I to dopiero one pozwoliły mi w pełni skorzystać z aparatu.

Nie będę ukrywać, że chciałam też obfocić kilka innych moich wytworów, żeby wystawić je na artillo. Niestety, mój profil w tym serwisie został kiedyś zablokowany ze względu na słabą jakość fotografii. A co Wy o nich sądzicie. Naprawdę takie beznadzieje? Czepiano się głownie tła, kompozycji i słabej rozdzielczości. O ile z tym ostatnim umiem sobie poradzić, to nie do końca rozumiem co jest nie tak z kompozycją czy tłem moich fotek. Nie wiem, czy w końcu nie zainwestuję w halogeny i namiot bezcieniowy... Napiszcie mi, proszę, jak wy radzicie soie z fotografowaniem Waszych wytworów, bo ja już chyba głupia jestem.

2 komentarze:

  1. Śliczna bransoletka i zdjęcia bardzo fajne :) Jakościowo dla mnie bez zarzutu. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki bognakw! To mam już pierwszy głos na tak :D

      Usuń