Obserwatorzy

Translator

czwartek, 20 października 2011

Słodycze od Alicji i ... złośliwość rzeczy martwych :{

Noż, kurde!!!!! Napisałam pięknego posta. Nacisnęłam publikuj... i gów.o! Kurde, mam ochotę zamordować Bloggera! Chciałam Wam pokazać co dostałam w przesyłce od Alicji z bloga Alicja w Krainie Szpargałów, na którym to jakiś czas temu wygrałam Candy.

Więc juz bez opisów, wklejam choć fotki - całości i częśći detali:

Dziękuję Ci bardzo, Alicjo! Sprawiłaś mi wiele radości, a mojej głowie pojawiają się juz pierwsze projekty, jak wykorzystać te cudowności :)

7 komentarzy:

 1. A post nie zapisał Ci się w roboczych? Mnie też czasem się tak zdarzało, ale automatycznie się zapisuje. Sprawdź w edycji postów, czy się nie zapisał. Cudności dostałaś, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, właśnie nie :( Zapisały się kopie robocze, ale w wersji z samym tytułem i etykietą, ale bez treści posta :(( Już właśnie tak zastanawiałam sie, czy w bloggerze nie ma gdzieś opcji, żeby zapisywała kopię roboczą (automatycznie) np. co minutę. Nie wie ktoś, czy można go tak ustawić? I jeśli tak - to gdzie to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Igoria to ja nie wiem, wydawało mi się, że to idzie z automatu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudności.
  Wiesz ja już od jakiegoś czasu robię tak: piszę sobie w notatniku a docelowo kopiuję:)
  Kochana bardzo dziękuję i dziękuję i dziękuję za karteczki. Super Ci wyszły, porysowałabyś więcej!
  Obmyślam zakładkę dla małża z nimi,a przynajmniej z jedną z nich, w roli głównej .

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj,właśnie dostałam wielką pakę od Ciebie i pragnę bardzo serdecznie podziękować.Z błogosławieństwa nie skorzystam,bo wszystko bardzo mi się podoba i nie będę się tym z nikim dzielić.Etui jest piękne i akurat pasuje na moją komórkę,notesik mi się podoba,a w aniele zakochałam się bez pamięci.Książkę będę czytała,popijając smaczną herbatkę,jeszcze raz bardzo dziękuję,pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń