Obserwatorzy

Translator

sobota, 29 października 2011

Krzesło ogrodowe


Wczoraj po raz pierwszy trafiłam na blog Art-Piaskownica. Wiem, wiem, że to dziwne, ale wydawało mi się, że zabawy w wyzwania to nie dla mnie, bo ani czasu na to nie mam, ani zbytnio warunków, ani niezbyt lubię działać pod wyznaczone reguły (taka indywidualistka ze mnie :D ). Ale trafiłam na fajny fotolift z krzesłem w roli głównej. I pomyślałam - A co mi tam? Spróbuję!

Zaopatrzona w moją idiot-camerę wyszłam na chwilkę do ogrodu. Moje koty - oczywiście, ze mną :D I tak powstałą cała sesja zdjęciowa z krzesłem i kotami w roli głównej....i jedyne nie-kocie - które zgłaszam do zabawy:


A oto plan fotoliftu:

-------------------------------------------------------------------
dodane 03.11.2011 r.

Za radą M(ańka), i w związku z problemami związanymi z dodawaniem mojej fotki do uczestnictwa w zabawie, zdecydowałam sie zmienić mój wybór i do udziału w zabawie, ostatecznie, zgłosiłam inną fotkę - z czarną kicią. O tę:

4 komentarze:

 1. Such a lovely post, thanks for sharing!
  hey, Pixie Dust Paperie's november giveaway starts now, we are giving away 4 prizes this month, check it out - http://www.pixiedustpaperie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja uważam że te z kotami też są super :)
  ożywiają fotkę ;)
  powodzenia w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też biłam się długo z myślami, które zdjęcie ostatecznie zgłosić. A ponieważ miałam z tym nieco problemów - wysłałam maile fotkę do Art-piaskownicy, ale oni jakoś nie chcą wstawić fotki do udziału. Dlatego dziś spróbowałam raz jeszcze i dodałam krzesło z czarną kicią. Teraz pozostaje mi tylko trzymać kciuki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. najlepsze z kocim ogonem ja mysle :)

  OdpowiedzUsuń