Obserwatorzy

Translator

czwartek, 6 października 2011

Losowanie nagrody za Zapisywajkę Tildową!

Witam raz jeszcze wszystkie Panie, które zdecydowały się skorzystać z Zapisywajki Tildowej. Było was łącznie siedem osób. Kilka osób zapisało się pod postem na blogu, a kilka osób napisało bezpośrednio na maila.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za zaufanie.
Pamiętacie na pewno, że oprócz możliwości zakupu w promocyjnych cenach art. Tilda, miałyście wziąźć udział w losowaniu Tildowej niespodzianki - książki i tkaninki.

Ostatni przelew zapisywajkowy spłynął w poniedziałek. Niestety, również w poniedziałek miałam olbrzymią dostawę książek do mojego antykwariatu i jednocześnie rozchorowały się moje córcie. Dopiero dziś udało mi się znaleźć chwilkę, żeby przeprowadzic losowanie. Za Sierotkę Marysię była moja najstarsza córeczka, której tak spodobała się ta zabawa, że potem losowała i losowała :) Ale liczy się pierwszy raz, więc, żeby nie przeciągać - przedstawiam przebieg losowania i wyniki:

 Misternie poskładane losy...
 Asia w akcji... :) i TADAM!!!! The winner is...
 Gratukuję serdecznie i przedstawiam nagrodę, która jutro zostanie do Pani Ani nadana:
 Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję. I jednocześnie ogłaszam, że w ciągu miesiąca postaram się zorganizować kolejne zapisy. Tak, żeby zakończyły się z końcem listopada i spokojnie trafiły do odbiorców przed Świętami. Hmm, a może zakończyć zapisy w połowie listopada, bo z naszą Pocztą w okresie okołoświątecznym bywa różnie :( Co o tym sądzicie??

3 komentarze: