Obserwatorzy

Translator

piątek, 20 maja 2011

Kryzys finansowy = depresja / Financial crisis = depresion :(

Nadal nie mogę kupić wystarczjącej ilości merynosa na nowe torby, więc wykorzystuję to co mam. W przypływie szaleństwa ufilcowłam coś, co na siłę może być kosmetyczką lub małą, dziecięcą torebką - należałoby tylko dorobić pasek, ale to nie problem. Oto mój niewielki wytwór:

 Trochę koślawa, ale ma duży urok. I jest znacznie ładniejsza niż na zdjęciach. Różne odcienie zieleni "rozładowuje" wściekle różowy koralik ,tkóry służy za zapięcie.
Jak to zwykle bywa z moimi torbkami - muszę jeszcze kiedyś wszyć podszewkę. Tylko kiedy?Jakiś czas temu prefilcowałam sobie dość dużego liściora, planując użyć go do kwiatów na torebce. Ale do ostatniej jakoś mi nie pasował, wieć został - samotny zielony liść. Żeby już nie był taki samotny - wykorzystałam go do ozdobienia etui na okulary. Pierwsza fotka bardziej przedstawia naturalne kolory etui - oliwkę tła. Przepraszam za ten rozdźwięk, ale mój aparat niektóre kolorki oddaje bardzo mizernie, w związku z tym muszę obrabiać je potem w Corelu, ale nie zawsze sobie z tym radzę :( Od fotek ekspertem jest Gnysia - ja tylko filcuję :) A propos - może byś tak Gnysiu kiedyś wpadła do nas zrobić małą sesyję zdjęciową? Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz