Obserwatorzy

Translator

wtorek, 31 maja 2011

Drugi blog RECENZJE KSIĄŻEK CRAFTOWYCH

Jak wiecie, prowadzę własny antykwariat i księgarnię internetową, głownie z ksiazkami obcojęzycznymi. Często w moim magazynie pojawiają sie rózne publikacje craftowe. Widzę, że cieszą sie one dużą popularnością, choć troche odstraszają ceną :( Kryzys dotyka nas wszystkie, więc doskonale rozumiem, że chcieć nie zawsze oznacza móc, a obawa nietrafionego zakupu, przy wiekszym jednorazowym wydatku, jest duża. Dlatego postanowiłam założyć drugiego bloga, na którym co jakiś szas będę przedstawiać recenzje ksiażek craftowych - polskich i obcych, nowych i starych - po prostu tego, co wpadnie mi w ręce :) Będą to książki o szyciu, filcowaniu, dzierganiu, lepieniu i innych formach rekodzielniczego "wyżycia".
Na razie zamieściłam recenzje świetnej książki o patchworku - Small Stash Sewing. Gdyby ktoś była zainteresowany - zapraszam tu!

Miło mi będzie, jeśli dodacie ten blog do obserwowanych :0)

1 komentarz:

  1. Hejka :) Trafiłam do Ciebie z szyjemy-po-godzinach :) ( ta od dredowych rączek do torebki ) Znalazłam tu bardzo fajne rzeczy, więc na pewno będe tu często zaglądać :)
    Jeśli chodzi o książki to sama ich często szukam,ale w naszym polskich księgarniach jest tego niewiele :( Natomiast jakiś czas temu będąc w Londynie trafiłam do ogromnej księgarni i tam było tyle craftowych książek,że nie wiedziałam za co ma się łapać i co oglądać :) Oczywiście ze wzgędu na moje zainetresowania zakupiłam książki o farbowaniu i szyciu torebek.

    OdpowiedzUsuń