Obserwatorzy

Translator

sobota, 1 grudnia 2012

Dwie broszki i garść nowości :)

Witam serdecznie TUZAGLĄDACZY :)

Rękodzieło na długi czas poszło, niestety, w kąt, bo kryzys ekonomiczny dotknął moją rodzinę w stopniu większym, niż się tego spodziewałam. Powolutku, powolutku zaczynamy odbijać się od dna, więc trzymajcie, proszę, kciuki za nas. 

I w związku z tym powolutku, powolutku wracam do rękodzieła. Chciałabym móc zająć się tym w stopniu większym niż mogę, co skutkuje tym, że czasem się zapominam :) A dodatkowo zaczynam poznawać tajniki nowej dziedziny, ale o tym na razie sza, bo firma, w której zamówiłam wymagane akcesoria zamieniła rozmiar igieł i musiałam złożyć nowe zamówienie. Mam nadzieję, że tym razem wyślą to co trzeba - taki to już uroki zakupów przez internet :)

A na osłodę - pokażę dwie nowe broszki filcowe. 

Z jasnoróżowej nie jestem do końca zadowolona, więc prawdopodobnie jeszcze ją przerobię.


Koronka, którą widać w tle może stanowić małą podpowiedź jaką dziedzinę rękodzieła postanowiłam teraz zgłębić, ale nie traktujecie jej dosłownie. Obiecuję, że osobie, która pierwsza odgadnie o co chodzi - prześlę małą niespodziankę. Warunkiem zabawy jest, aby jedna osoba podaje tylko jedną dziedzinę rękodzielniczą!

A więc: Czas - start!

PS. Poza tym będzie to taki mały test ile osób, które "tuzaglądają", czyta również tekst :)

5 komentarzy:

 1. chodzi o szydełkowanie, czy o frywolitkę? Pozdrawiam-ARTYSTKA26
  www.kasiulkowetwory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Artystko26 - prosiłam, żeby każda osoba podawała tylko jedną dziedzinę rękodzieła, więc, aby wziąć udział w zabawie musisz się zdecydować na czy stawiasz na szydełkowanie czy na frywolitkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Frywolitka igłowa :D
  Kochana na przykre ze u was nie za fajnie :/ trzymam kciuki za poprawę tego stanu !
  pozdrawiam
  M

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo, Marzenko!!!! Strzał w dziesiątkę!!! Twój adres mam, więc na pewno przed Świętami dostaniesz jakąś "niespodzewankę".
  Pozdrawiam serdecznie i dzięki za zabawę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziekuje za miły komentarz i dodaje Cibie do obserwowanych do czego i Ciebie zachęcam :-)

  OdpowiedzUsuń