Obserwatorzy

Translator

sobota, 26 listopada 2011

Druga Zapisywajka Tildowa

Uff!!!!! Udało mi się wreszcie wyliczyć wszystkie ceny i nanieść je na zeskanowyany katalog (patrz poniżej), dlatego wszem i wobec ogłaszam DRUGĄ ZAPISYWAJKĘ TILDOWĄ. Bardzo ekspresową tym razem, bo zapisy przyjmuję do końca przyszłego tygodnia, czyli do 4.12. br. Dlaczego tak krótko? Bo chciałabym zamówić je na początku grudnia i żeby trafiły do wszystkich chętnych jeszcze przed Świętami (na prezenty lub ozdoby bożonarodzeniowe).

Zasady są bardzo proste. Każdy chętny - przegląda sobie katalogi i, w oparciu o numery katalogowe, składa zamówienie. BARDZO PROSZĘ O PRZESŁANIE LISTY NUMERÓW KATALOGOWYCH ORAZ ILOŚCI ZAMAWIANYCH ARTYKUŁÓW!
Większość towarów można zamówić na sztuki. Po konsultacjach doszłam do wniosku, że osobno będzie można też zamówić puszki, tasiemki i papiery do scrapków. Choć w zestawach wychodzą taniej ;)

Zamówienia proszę zostawiać w komentarzach do tego posta lub przesyłać na maila: archeoexpert@wp.pl.
W razie wątpliwości - można na mnie polować telefonicznie (+48) 505 429 442. Ale proszę o telefony w rozsądnych porach, najlepiej od 10-20tej. Mailowo można mnie złapać prawie całą dobę :)
W mailu dot. zamówienia prosiłabym o Wasze nr telefonów - będą one pomocne, gdyby nie udało mi się zrealizować całości Waszego zamówienia, a nie mogłabym kontaktować się z Wami mailowo.

Wśród chętnych, czyli osób, które zapiszą się i zapłacą za swoje zakupy do Bożego Narodzenia, w Wigilię, wylosuję NAGRODĘ - NIESPODZIANKĘ!

Może się zdarzyć, że nie uda mi się zdobyć któregoś z zamówionych przez Was artykułów (wszystko zależy od stanów magazynowych hurtowni, w której się zaopatruję). Po zakończeniu zapisów zorientuję się co ostatecznie uda się zamówić. Przez jakiś czas będziecie mogły ewentualnie poszukać zamienników tych art. których nie da rady zamówić. Ale na decyzję będzie ok. 24-48 godzin.

Bardzo prosiłabym też o zamieszczenie banerka na blogach, tak, żeby jak najwięcej osób mogła się zapisać. Zwykle po zamknięciu zapisów zawsze znajduje się jedna - dwie osoby spóźnialskie :)

No, dobra... do rzeczy, czyli prezentuję katalog. Po kliknięciu każde zdjęcie powiększa się, więc nie musicie siedzieć przed monitorem z lupa :)

2 komentarze:

  1. Dostałam słodkiego oczopląsu i zaśliniłam się totalnie do tych pięknych szmatek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem zapisana,wysłałam wiadomość.
    Pozdrawiam;)
    http://ewuva.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń