Obserwatorzy

Translator

środa, 1 lutego 2012

Trzecia Zapisywajka. Gotowi do biegu? Start!

Witam!

Mnóstwooooooo obowiązków nie pozwoliło mi opublikować cennika tak szybko jak chciałam, ale w końcu udało mi się wyliczyć ceny nowości i nanieść je na zeskanowany katalog. Pozostałe strony wklejam z postu o Drugiej Zapisywajce, bo tamte ceny nie uległy zmianom. Mała modyfikacja nastąpi tylko w przypadku zestawów papierów / notesy do scrapbookingu. Teraz zamawiam je jedynie, gdy ktoś chce kupić cały notes. Nie ma możliwości zamówienia pojedynczych arkuszy! Druga modyfikacja to cena na tkaninę o nr katalogowym 0025 070. Jej cena za metr to 80,00 zł (40,00 zł / 0,5 m). Wymiary tkaniny za 80 zł to 1 x 1,15 m!!! A nie jak w przypadku pozostałych materiałów 1 x 1,40 m.

  • Termin ostatecznego przyjmowania zamówień mija 20. lutego. 
  • Bardzo proszę składać zamówienia w oparciu o nr katalogowe. 
  • Materiały można zamówić w najmniejszym kawałku 50 x 70 cm (w katalogu określiłam to jako 0,25m)
  • Wstążki, występujące w zestawach po pięć sztuk (pięć różnych wzorów w zestawie) można zamawiać również pojedynczo. Bardzo proszę o info, o którą wstążeczkę z danego zestawu chodzi. Wstążek z zestawu nie dziele już na mniejsze kawałki. Kupujesz 2 m wstążki z danego wzoru!
  • Bardzo proszę o podanie dokładnych danych do wysyłki i do faktury oraz, jeśli to nie problem, nr telefonu. Chodzi o to, że gdybym nie mogła się z Wami kontaktować mailowo, będę mogła jeszcze zadzwonić, gdyby coś było nie tak z Waszym zamówieniem.
  • Wpłat można dokonywać najwcześniej po potwierdzeniu przeze mnie co ostatecznie udało się zamówić, choć z reguły płacicie dopiero, gdy towar mam już pod ręką, bo wtedy najłatwiej obliczyć mi koszty przesyłki. 
  • Bardzo prosiłabym również, o ile posiadacie bloga lub konto na Facebooku, o wklejenie tam banerka z linkiem do Zapisywajki. 
  • Jeśli gdzieś, przez nie dopatrzenie, nie dopisałam ceny, piszcie śmiało lub dzwońcie. Oto namiary: archeoexpert@wp.pl lub +48 505 429 442 oraz GG: 16148738, ale na GG trochę trudno mnie złapać :) 
Po 20. lutego kontaktuję się z moją hurtownią i dowiem się, co ostatecznie udało się zamówić. Zdarza się, że część artykułów, zwłaszcza te z żółtymi gwiazdkami, jest na wyczerpaniu i nie można ich już zamówić.

Każdy, kto złoży zamówienie, otrzyma w przesyłce również najnowszy katalog Tildy w formie książeczki. Jeśli czujecie jednak, że macie potrzebę posiadania go już teraz, możecie go otrzymać przy zamówieniu któregoś z artykułów które wystawiam teraz na allegro (jako użytkownik: pa_ochra).

 Zapraszam na zakupy :)


2 komentarze: